Матеріал призначений виключно для спеціалістів охорони здоров’я

11 квітня – Всесвітній день хвороби Паркінсона

Цей день відзначають у день народження англійського вченого Джеймса Паркінсона (1755-1824), який у 1817 р. описав це захворювання в його праці “Есе про тремтячий параліч”. Пізніше, відомий французький невролог Жан Мартен Шарко перейменував це захворювання на хворобу Паркінсона, віддавши шану великому вченому Джеймсу Паркинсону, чий труд не був належно оцінений за його життя.

Всесвітній день хвороби Паркінсона проводиться за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я для підвищення інформованості суспільства про захворювання та наданні підтримки хворим на хворобу Паркінсона.

Детальніше про хворобу Паркінсона: http://pd.org.ua/statya-bolezn-parkinsona/

flourish-31609_1280

29 лютого – Міжнародний день рідкісних захворювань

У найрідкісний день в календарі – 29 лютого – весь світ відзначає Міжнародний день рідкісних захворювань. Детальніше про це читайте далі.

flourish-31609_1280

В лютому 2015 року в Україні зареєстровано Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань (свідоцтво про реєстрацію №21168-10968Р).

Опубліковано другий номер Східно-європейського журналу хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань! Приймаються публікації в наступний номер журналу.

Офіційними мовами журналу є українська, англійська та російська. Наукові роботи по екстрапірамідним захворюванням та неврології можна надсилати на рецензування за електронною адресою neurology.journal at gmail.com

Головний редактор – професор Труфанов Євгеній Олександрович (Київ, Україна)

Засновники: Національна медична академія послядипломної освіти імені П.Л. Шупика (ректор – академік НАМН України, д.мед.н., професор Вороненко Юрій Васильович)

Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії (голова – д.мед.н., професор Свиридова Наталія Костянтинівна)